SLSCE14-600Q8
Part No
SLSCE14-600Q8
Description
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Stock
1
Detection Capability :
14mm
Number of Beams :
80
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
600mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSCE14-600Q8
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C