SLSCE14-900P8
Part No
SLSCE14-900P8
Description
SLSCE14-900P8 EZS EMTR 14MMODSX9
Detection Capability :
14mm
Features :
Transmitter Only
Number of Beams :
120
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
900mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSCE14-900P8
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C