SLSCE14-1350Q8
Part No
SLSCE14-1350Q8
Description
SLSCE14-1350Q8 EZS EMTR 14MMODSX
Detection Capability :
14mm
Features :
Transmitter Only
Number of Beams :
180
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
1.35m
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSCE14-1350Q8
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C