M9MZ60SK4YGA
Part No
M9MZ60SK4YGA
Description
STANDARD MOTOR 1675 RPM 230V
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
60W
RPM :
1675 RPM
Termination Style :
Connector
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
48.15 / 340
Voltage - Rated :
230VAC