GST160A15-R7B
Part No
GST160A15-R7B
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 144W
Stock
487
Current - Output (Max) :
9.6A
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
144 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
15V