GST160A24-NC
Part No
GST160A24-NC
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W
Current - Output (Max) :
6.67A
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
160 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V