15DYS902-120750G
Part No
15DYS902-120750G
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Stock
35
Approval Agency :
CE, cULus, RCM, TUV
Cord Length :
Current - Output (Max) :
7.5A
Efficiency :
Level VI
Features :
Form :
Desktop (Class II)
Input Connector :
IEC 320-C8
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power (Watts) :
90 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V