15DYS850-300168W-K
Part No
15DYS850-300168W-K
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 30V 50W
Stock
28
Approval Agency :
CB, CCC, CE, FCC, GS, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
1.68A
Efficiency :
88%
Features :
Form :
Wall Mount (Class II)
Input Connector :
Multi-Blade (Included)
Input Type :
Multi-Blade (Included)
No Load Power Consumption :
210mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
50 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
30V