FSP120-AHAN3
Part No
FSP120-AHAN3
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Approval Agency :
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Current - Output (Max) :
10A
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Power (Watts) :
120 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V