FSP120-ABBU3
Part No
FSP120-ABBU3
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Approval Agency :
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Current - Output (Max) :
6.32A
No Load Power Consumption :
500mW
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Power (Watts) :
120 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
19V