15DYS830-300100W-2-2.5
Part No
15DYS830-300100W-2-2.5
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 30V 30W
Approval Agency :
CE, TUV
Cord Length :
Current - Output (Max) :
1A
Efficiency :
Level VI
Features :
Form :
Wall Mount (Class II)
Input Connector :
CEE 7/16
Input Type :
Fixed Blade
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power (Watts) :
30 W
Region Utilized :
Europe
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
30V