AMA65ER4L-240200Y
Part No
AMA65ER4L-240200Y
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 48W
Current - Output (Max) :
2A
Input Connector :
CEE 7/16
No Load Power Consumption :
210mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
48 W
Region Utilized :
Europe
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V