WAF150-48S28W
Part No
WAF150-48S28W
Description
DC/DC CONVERTER 48V 151W
Current - Output (Max) :
5.4A
Efficiency :
89%
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (With Derating)
Power (Watts) :
151W
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
2.25 kV
Voltage - Output 1 :
48V