WAF150-24S15W
Part No
WAF150-24S15W
Description
DC/DC CONVERTER 15V 150W
Current - Output (Max) :
10A
Efficiency :
86%
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (With Derating)
Power (Watts) :
150W
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
2.25 kV
Voltage - Output 1 :
15V