F3ET2-018-150
Part No
F3ET2-018-150
Description
LIGHT CURTAIN 30MM
Beam Pitch :
18mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
8
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protective Height :
150mm
Voltage - Supply :
24VDC