F3ET2-018-600
Part No
F3ET2-018-600
Description
LIGHT CURTAIN 30MM
Beam Pitch :
18mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
32
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protective Height :
600mm
Voltage - Supply :
24VDC