SLSCE30-900P8
Part No
SLSCE30-900P8
Description
SLSCE30-900P8 EZS EMTR 30MMODSX9
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
60
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
900mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSCE30-900P8
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C