SLSCP30-1350Q88
Part No
SLSCP30-1350Q88
Description
SLSCP30-1350Q88 14/30 SERIES EZ-
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
90
Operating Range :
0.1m ~ 18.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
1.35m
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSCP30-1350Q88
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C